<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-148041531-1"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-148041531-1'); </script><script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-6070364633891791" crossorigin="anonymous"></script>   En İyi Kadın Saç Modelleri -

En İyi Kadın Saç Modelleri

avatar

Kazura

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sizler için en iyi kadın saç modelleri hakkındaki yazımıza başlıyoruz. Kişisel bakımınızın en başında saç ve makyaj gelir. Bir ortama girdiğinizde sizin prestijinizi arttıracak ve sizi ortamın gözdesi haline getirecek en önemli unsurlardan bir tanesi saçınızdır. Farklı tarzda veya popüler bir saç modeli sizi ortamın yıldızı yapabilir. Surat tipinize, makyajınıza veya giyiniş tarzınıza göre saç modelinizde değişiklik olabilir. En iyi kadın saç modellerine geçelim.

Düz ve Uğraşılmış Pürüzsüz Saç Modeli

Bu saç modeli kulaklarından ötürü rahatsızlık duyanlar ve uzun surata sahip kadınlar için daha uygundur. Eğer suratınız geniş ise o zaman da belirli bir şekilde suratınızın belli bir kısmını kapatabilir ve sizi rahatsız eden unsurları azaltabilirsiniz. En iyi kadın saç modelleri olarak diyebileceğimiz kısma girmesinin yanı sıra oldukça popüler bir saç modelidir.

Dağınık At Kuyruğu

Bu saç modeli biraz daha doğal ve çok fazla uğraşmak istemeyen kadınlar için uygundur. Bağlama şeklini zevkinize göre topuz, at kuyruğu ya da örgü gibi şekillendirebileceğiniz için çok fazla değişik tarzda kullanabileceğiniz bir saç modelidir. Üçgen bir surata sahipseniz bu saç modeli size yakışacaktır. Fakat bunun yanında surat şeklinize çok da bağlı olmayan bir saç modelidir. Buna rağmen dediğimiz gibi bu saç modeli en iyi üçgen surata sahip kadınlarda daha iyi duracaktır.

Kahkül Saç Modeli

Pandemiyle beraber insanların kullanmak istedikleri fakat bir türlü cesaret edemedikleri bu saç modeli kapanma sırasında popülaritesini arttırarak kadınların denedikleri bir saç modeli oldu. Bu saç modeli kısa, uzun veya orta şeklinde kullanılabilir. Bu saç modeli geniş alınlı kadınlarda çok güzel duracaktır. Hem alnınızı kapatacaktır hem de suratınızı daha güzel gösterecektir. Uzun bir suratınız varsa bu şekilde daha kısa ve orantılı gösterecektir. Geri dönülmesi çok zor bir saç olsa da size yakışıyorsa sizi çok güzel taşıyacaktır. En iyi kadın saç modellerinden bir tanesi olduğunu düşünüyoruz. En azından hayatınızda bir kere denemenizi tavsiye edebiliriz.

Dalgalı Saç Modeli

Bu saç modeli surat tipinize göre değil de isteyip istemediğinize bağlı olarak kullanılabilir. Casual bir saç modelidir. Eğer size uygun uzunluğu ve tarzı bulabilirseniz sizi mutlu edecektir. Uzun, orta veya kısa olarak belirlediğiniz saçınızı kesinlikle açık kullanmalısınız. Saçınızı sağa veya sola yatırarak, ortadan ikiye ayırarak ya da geriye doğru iterek kullanabilirsiniz. Eğer saçınız dalgalı değilse gerekli aletler ve kremlerle saçınızı istediğiniz dalgalanma şekline getirebilirsiniz.

Küt Saç Modeli

Bu saç modeli daha çok kısa surata sahip kadınlarda daha güzel duracaktır. Düz veya dalgalı olabilir. Bu saç modelini de bağlamamak daha iyi duracaktır. Bu saçın en iyi şekli bize göre ortadan iki ayırarak arkaya doğru atılmış halidir. Doğru ellerde en iyi kadın saç modeli olacaktır.

Bob Saç modeli

Bob saç modeli bakımı zor olan fakat kesinlikle çok güzel duran bir saç modelidir. Tam anlamıyla yapay bir saçtır ve sürekli bakım ister fakat siz uğraşırsanız sizde çok güzel duracaktır. Kesim tarzıyla sizi ortamların yıldızı yapacaktır. Bu saç modeli sert hatlara sahip surat şekillerinde daha iyi duracaktır.

En iyi kadın saç modelleri yazımızın sonuna geldik. Saçınızı uzunluğuna göre ve buradaki saç modellerini karıştırarak size özel tarzda bir saç modeli de oluşturabilirsiniz ve en son olarak size yakıştırılanı değil sizin kendinize yakıştırdığınız model sizin için en iyisidir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar