<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-6070364633891791" crossorigin="anonymous"></script>   Instagram Hikayeye Link Ekleme Bu Uygulama Sayesinde Çok KOLAY!! -

casino siteleri - slot siteleri

Instagram Hikayeye Link Ekleme Bu Uygulama Sayesinde Çok KOLAY!!

avatar

Hamit Soydaş

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Instagram hikayenize link eklemek için 10 bin takipçi olmanıza artık gerek yok. 10 bin takipçi olmadan da instagram hikayeye link ekleme bu uygulama sayesinde çok KOLAY!! Peki instagram hikayesine link ekleme işlemi nasıl yapılır? Gelin beraber öğrenelim!

Instagram kullanıcılarının çoğu uygulamayı ne kadar sevse de, Instagram’ın bütün özelliklerini kullanamadığı için üzülüyor olabilir. Bunların belki de ilki olarak Instagram Hikayeler’e bağlantı ya da link eklemeyi gösterebiliriz. Bu özellik doğru kullanıldığı zaman, kitlelere ulaşmakta etkili bir yöntem olabilir. İnsanlar sayfalarını tanıtabilir veya başka bağlantılarda farklı şeyleri gösterebilirler. Bu da bir hayli dikkat çekebilir. Fakat ne yazık ki Instagram bu özelliği kullanabilmek için bir şart koymuştur. Bu şarta göre en az 10.000 takipçiniz olmalı ki hikayelerinize bağlantı koyabilesiniz. Bu sınırı aşmanın zorluğunun farkındayız ve sizlere bu şartı sağlamadan da Hikayeler’e link eklemenin bir yolunu göstereceğiz.

Instagram Hikaye Nedir?

En genelden başlayacak olursak, Instagram’ın yaklaşık 4 sene önce tanıttığı hikaye özelliği, kısa zamanda Snapchat’i bile geride bıraktı. Tabii ki Instagram, bu kadar rehavet gören bu özelliği sürekli yeni güncellemelerle güzelleştirmeye çalışmakta. Bunlardan en tazesi diyebileceğimiz de Instagram hikayesine link ekleme özelliğinin getirilmesi oldu. Peki instagram hikeyemize nasıl link ekleriz?

Instagram Hikayeye Link Ekleme

Tabii ki 10 bin takipçinizin olmaması normal. Bunun için üzülmenize gerek yok. Hikayelerinizi paylaşırken link eklemek için şimdi paylaşacağım yöntemlerden faydalanabilirsiniz.

İlk olarak bize lazım olacak olan IGTV uygulamasını Play Store’dan indirmemiz gerekiyor. Hikayelerimize kaydırma özelliğiyle bağlantı eklemek için kullanılabilen tek yol budur. Ve aynı zamanda ücretsizdir.

10 bin takipçinizin olmaması kadar doğal bir şey yoktur. Bunun için kendinize kızmanız gerekmiyor. Aslında bu sınırı aşmak mümkün. Takipçilerinizle paylaşacağınız instagram hikayenize link eklemek için aşağıda yer alan yöntemden faydalanabilirsiniz.

 • Adım 1: Instagram uygulamasına giriyoruz ve parmağımızı sağa kaydırın veya sol üstteki kamera ikonuna basın.
 • Adım 2: Bir fotoğraf çekin veya galerinizden bir fotoğraf seçin.
 • Adım 3: Ekranınızın üst kısmındaki kenetlenmiş zincire benzeyen ikona dokunun.
 • Adım 4: Şimdi IGTV videosuna dokunun ve paylaşmak istediğiniz IGTV öğesini seçin. Daha sonra URL ekleme butonuna basınız.
 • Adım 5: Gerisi ise size kalmış, artık takipçilerinizi ekranı kaydırmaya iticek hikaye, metin veya başka bir şey ekleyebilirsiniz.

Takipçileriniz bunu gördükten sonra hikayenizi yukarı kaydırarak sizin eklemiş olduğunuz linke/bağlantıya ulaşacaklar, üstelik tamamen ücretsiz!

Instagram Gizli Hesapları Görme Bu Uygulama Sayesinde Çok KOLAY!!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
avatar