WhatsApp’ta Büyük Güncelleme!

WhatsApp’ta son görülme özelliği ve çevrimiçi yazısı neden kalktı? Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta son görülme, çevrimiçi ve yazıyor gibi özelliklere kullanıcılar bir süredir ulaşamıyor. Durum böyle olunca, pek çok kullanıcı ‘Whatsapp son görülme özelliği ve çevrimiçi yazısı neden yok? Whatsapp değişti mi?’ sorularını araştırıyor. İşte konuyla ilgili detaylar…

WHATSAPP SON GÖRÜLME ÖZELLİĞİ VE ÇEVRİMİÇİ YAZISI NEDEN YOK?

Twitter üzerinde de gündem olan problem nedeniyle kullanıcıların son görülme, yazıyor veya çevrim içi şeklinde üst kısımda yer alan bildirimleri kaybolmuş durumda.

Bunu düzeltmek için gizlilik ayarlarına girmeye çalışanların ise erişim problemi ile karşı karşıya kalıyor. Normalde bu ayarlar kullanıcı tarafından yapılabiliyordu ancak şu anda açık tutanların da bildirimleri görünmüyor. Sosyal medyada dönen iddiaya göre, WhatsApp’ın bu özellikleri bilerek kapattığı belirtiliyor. Konuyla ilgili ise henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

SON GÖRÜLME VE ÇEVRİMİÇİ BİLGİLERİ TEKRAR GETİRİLEBİLİR Mİ?

Hayır.

Şuan WhatsApp; yazıyor ve çevrimiçi görmeyi kullanıcıların tamamından kaldırdı ve hiçbir şekilde kullanıcalar geri getiremiyor.

Çevrimiçi görme ve yazıyor görme tıpkı ‘son görülme gibi’ kullanıcıların insiyatifine bırakılmasını isteyen milyonlarca insan twitter üzerinden tepki gösteriyor..

DETAYLAR BEKLENİYOR!!!

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar


En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478