Lütfen Bekleyin

Plaza ofis ve işletme tercihleri modern iş anlayışı ve kurumsal nitelikte hizmet veren küçük/büyük ölçekli işletmeler için zorunluluk ifade eden kavramlar olmaktadır. Kurumsal kimlik ve kurumsal ifade kazanımları mevcut olan sanal ofis pek çok girişimci için düşük sermaye ve sıfır iş gücü ile hazır dizayn tasarımları mevcut olan ofis olmaktadır. Özellikle sanal ofis ve hazır ofis imkanları arasında yer alan mobilyalı ve döşemeli olmaları durumu, tercih edilmelerinde ki öncelikli faktörler arasında yer almaktadır. İstanbul gibi plaza şehri için İstanbul sanal ofis imkanı, kurumsal kimlik sahibi işletmeler için büyük ölçüde önemli olarak değerlendirilmektedir.

Dahil Toplantı Odaları

İşletmeler için sanal ofis imkanı oldukça gerekli bir girişim olarak değerlendirilmektedir. Ancak bunun yanı sıra sanal ofis imkanına ilaveten toplantı odaları ve konferans düzenlenecek odalar da oldukça önemli olabilmektedir. Büyük ölçekli işletmeler için tasarlanan sanal ofis ekstradan toplantı odaları ve konferans salonları ile daha yararlı olabilmektedir. İstanbul sanal ofis ile toplantı odaları ve konferans salonları hazır ofis imkanı ile yer almaktadır. İstanbul sanal ofis hizmeti sağlayan firmalarca çeşitli fiyat çizelgesine göre ilerlese de genel olarak sözleşmeye esasen ücret politikası uygulanmaktadır. 

Sanal Ofis – Lokasyon Tercihleri

Lokasyon tercihleri sanal ofis tercihinde önemli bir diğer faktör olmaktadır. Ofis çözümü için başvurulan firmada lokasyon bilgisi işletmenizin hizmete aktif olacağı konumu belirlemektedir. İstanbul sanal ofis için İstanbul ili itibari ile konumu sayesinde aktif işletmeniz lokasyonunda yer almaktadır. Sanal ofis ile istediğiniz yerde faaliyete geçerek imkanlarından faydalanabilir ve çeşitli faydalarından yararlanabilirsiniz.   

Sanal Ofis – Ortak Çalışma Alanları

İstanbul sanal ofis için ortak çalışma alanı, işletmenin daha verimli hizmet verebilmesi ve ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilmesi ve daha aktif çözümler üretebilmesi adına gereklilik göstermektedir. Çalışma alanlarının ortak olması ile paylaşılan ortak masa ihtiyaçlarını karşılarken daha uygun fiyatlı olması ile seçenekler arasında yer almaktadır. Müşteri isteğine bağlı olarak ortak çalışma alanı belirlenirken kalıcı masa tercihinde bulunabilir veya tahsis edilmemiş paylaşımlı ortak çalışma alanlarından faydalanılabilir. 

İşletme Ölçeğine Göre Sanal Ofis

Sanal ofis çözümleri işletmelerin ihtiyaçlarına ve hizmet ölçeklerine göre değişiklik göstererek tasarlanmaktadır. Tasarlanan ofis çözümleri ile hizmetler daha verimli ve aktif olarak gerçekleşebilmektedir. İstanbul sanal ofis için sanal ofis kullanıcısının işletme ölçeği değerlendirilerek uygun olan büyük/küçük işletme ile ofis tasarımı gerçekleşir ve faaliyete geçerek aktif olacak ofis için gereken ihtiyaçlar hazır durumda bulunur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız;

One thought on “İstanbul Sanal Ofis- Hazır Ofis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Secondary Navigation