<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-148041531-1"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-148041531-1'); </script><script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-6070364633891791" crossorigin="anonymous"></script>   Instagram Aero Nedir, Nasıl Kullanılır ? -

Instagram Aero Nedir, Nasıl Kullanılır ?

avatar

Hamit Soydaş

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından birisi olan Instagram, maalesef ki kullanıcılarının isteklerine tam anlamıyla karşılık verememekte. İşte Instagram Aero’da tam olarak bu noktada devreye giriyor. Instagram kullanıcılarının beklentilerini analiz ederek tasarlanmış olan bu uygulama gerçekten çok kullanışlı. Bu yazımızda sizlere Instagram Aero’nun özellikleri nedir ve nasıl kullanılır bunu anlatacağız.

Profil Resimleri Büyütülebilir ve Çok daha Kaliteli!

Instagram kullanan herhangi bir kişinin profil resmini görmek isterseniz, profil resminin üzerine basılı tutmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde hem profil resmini HD kalitede, büyütülmüş olarak görebilir hem de uzaklaştırıp yakınlaştırarak detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

İndirilebilir Profil Resimleri

Profil resmini büyütmüş olduğunuz kişinin fotoğrafına bir kez daha basılı tutarak indirme yapabilirsiniz!

İnstagram Video Başlatma Ayarları

Ekranın sol üst kısmındaki kamera işaretine basılı tutarsanız Instagram’da karşınıza çıkan videoların başlatılma seçeneklerini kontrol edebilirsiniz.

Videoları İstediğiniz Gibi Kontrol Edebilirsiniz!

Karşınıza çıkan bir videonun üzerine basılı tuttuğunuz zaman kaydırarak istediğiniz gibi ileri veya geri alabilirsiniz.

Okundu Bilgisini Ayarlayabilirsiniz!

Ayarlara girdikten sonra Gizlilik bölümünden “Sohbet sırasında görüldü ifadesini gizle” seçeneğini işaretleyerek görüldü bilgisinin karşıya iletilmesini engelleyebilirsiniz.

Hikayeleri Görme Bilgisini Gizleyebilirsiniz!

Yine ayarlara girdikten sonra Gizlilik bölümünden “Hikayeleri Gördüğümü Gizle” ibaresini etkinleştirerek karşıya hikayesini gördüğünüz bilgisinin gitmesini engelleyebilirsiniz.

Yazıyor Bilgisini Gizleyin!

Yine ayarlara girdikten sonra Gizlilik bölümünden,”Sohbette Yazıyor Bilgisini Gizle” ibaresini etkinleştirerek karşıya “yazıyor” bilgisinin gitmesini engelleyebilirsiniz.

Bağlantıları Uygulama İçinden Açın!

Harici bir tarayıcıya ihtiyaç duymaksızın kendi içerisinde siteleri ziyaret edebilmek için ayarlara girip içerik modları bölümünden,”Uygulama İçi Bağlantıları Aç” seçeneğini etkinleştirin.

Biyografileri Kopyalayın!

İstediğiniz bir kullanıcının profiline girerek biyografisine bir kez dokunarak onun biyografisini kopyalayabilirsiniz.

Ev Simgesi

Ekranın sol altındaki ev simgesine basılı tutarak geliştiriciler için tasarlanmış özel menüyü görebilirsiniz.

Yorumları İstediğiniz Gibi Kopyalayın!

İstediğiniz yorumu seçin ve üstten kopyalama ikonuna basarak tek dokunuşla kopyayalın!

Yorumları İstediğiniz Dile Çevirin!

İstediğiniz yorumu seçin ve yukarda çıkan seçeneklerden soldakini seçerek istediğiniz dile çevirin.Ayarlara girerek tercüme ayarları kısmından istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Çift Dokunma İle Beğenmeyi Ayarlayabilirsiniz!

Zaman zaman yanlışlıkla çift dokunup beğeni yapıyor olabilirsiniz, InstaAero bunu da özelleştirmenize izin veriyor! Ayarlar kısmından içerik modlarına girerek “Çift Tıklamayla Beğen” ibaresini devredışı bırakabilirsiniz.

Çift Dokunarak İndirme Yapabilirsiniz!

Ayarlara girerek İçerik Modları bölümünden,”Çift Dokunarak Medyaları İndir” ibaresini aktifleştirerek çift dokunduğunuz video ve resimlerin telefonunuza,tabletinize indirilmesini sağlayabilirsiniz!

Fotoğraflara Daha Yakından Bakabilirsiniz!

Yine ayarlardan İçerik Modları bölümüne girerek “Basılı Tutarak Fotoğrafı Yakınlaştır” ibaresini etkinleştirerek istediğiniz fotoğrafa basılı tuttuğunuzda fotoğrafın büyümesini sağlayabilirsiniz!

Videoları Sesli veya Sessiz Başlatmayı Ayarlayabilirsiniz!

Yine ayarlardan İçerik Modları bölümüne girerek “Videoları Sesli Başlat” ibaresini aktifleştirirseniz videoların sesini açmak için videoya dokunmanız gerekmez.

İNSTAGRAM AEROYU BU BAĞLANTIYA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE İNDİRİP, KURABİLİRSİNİZ!


 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli