<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-148041531-1"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-148041531-1'); </script><script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-6070364633891791" crossorigin="anonymous"></script>   BİM Online Alışveriş Dönemi Başlıyor! BİM MARKET Uygulaması Tanıtıldı! -

BİM Online Alışveriş Dönemi Başlıyor! BİM MARKET Uygulaması Tanıtıldı!

avatar

Yusuf Naçar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bim online alışveriş dönemi başlıyor! Pandemi sürecinde online alışverişin son derece artmasından ötürü zincir marketler online alışverişe ve e-ticarete ağırlık verdiler. Bim bu marketlere göre biraz geç bir hamle yaparak artık BİM Market uygulamasını tüm mobil cihazlarda kullanılacak şekilde tanıttı. Artık bim bir telefon kadar uzağınızda!

BİM Market Nedir?

Bim market bir online alışveriş uygulamasıdır. Uygulama içerisinden güncel aktüel ürünleri takip edebilir bimcell hattınıza tl,paket yüklemesi yapabilirsiniz. Bim online sipariş uygulamasının beta sürümleri yayımlandı fakat henüz satın alma işlemleri aktif değil. Bu büyük pazara Türkiye’nin en önemli zincir marketlerinden biri olan Bim’de katılmış oldu.

Bim Online Alışveriş Hangi Bölgelerde

Henüz uygulamanın hangi bölgelerde, hangi ilçelerde ve hangi saatlerde aktif olacağı da belirtilmedi. Online alışveriş işlemleri başladığından itibaren bu unsurlarda BİM tarafından açıklanacaktır.

Bim Market Kaçta Açılıyor

Hafta içi ve hafta sonu her gün sabah tam 09.00’da başlar ve kapanış saati olan 21.00’a kadar hizmet vermeye devam eder. BİM Mağazalarında öğle tatili yoktur sadece cuma günleri cuma namazı saati kapalıdır. Online alışveriş için BİM Market uygulamasının çalışma ve eve sipariş saatleri henüz açıklanmadı.

Bim Online Alışveriş Ödeme Yöntemleri

Bim mağazalarında; nakit, kredi kartı (visa,mastercard,american express), istanbulkart, Bimkart, Bimpara (Yemek kartları ile ödeme yoktur.) ile ödeme yapılabiliyor.

BİM MARKET uygulamasında ise tüm bankalara ait banka ve kredi kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz.(Yurt dışı kredi kartları geçerli değil.) Kapıda ödeme seçeneği de bulunmuyor.

Bim market uygulamasından online satın alınan ürün mağazalara iade edilemiyor.

BİM Market Uygulamasında Aktüel Ürün Satışı

Bim mağazalarında sürekli olarak satışı bulunmayan aktüel ürünlerin BİM Market uygulamasında olup olmayacağı konusunda henüz net bir bilgi yok. Uygulamanın beta sürümünde aktüel ürünler “sadece mağazalarda” ibaresiyle listelenmiş durumda! Bim resmi olarak uygulamanın tanıtımını yaptığında bu bilgileri de müşterileri ile net şekilde paylaşacaktır.

Bim Market Güvenli Mi?

Online alışverişin olmazsa olmazı güvenlik! Peki bim market güvenli mi? Bim market online alışveriş uygulamasında 2048 bit SSL Sertifikası kullanılır. Alışveriş yapılırken kullanılan kart ve adres bilgilerinin üçüncül şahıslar tarafından hacklenmesi oldukça zor.

Online alışveriş uygulamalarının komisyon miktarları tüketiciler için oldukça önemli. Bu bağlamda Bim Market uygulamasıyla, bim mağazaları arasında fiyat farkının olup olmayacağı merak konusu.

BİM Market uygulaması ile ilgili güncel haberleri kaçırmamak için takipte kalın.

Apple telefonlar için indirme bağlantısı: https://apps.apple.com/us/app/bi-m-market/id1598280401

Android telefonlar için indirme bağlantısı: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bim.market

Huawei telefonlar için indirme bağlantısı: https://appgallery.huawei.com/app/C105108025

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli