<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-6070364633891791" crossorigin="anonymous"></script>   2021 Yılında Yatırım Yapılabilecek En İyi Kripto Paralar! -

casino siteleri - slot siteleri

2021 Yılında Yatırım Yapılabilecek En İyi Kripto Paralar!

avatar

Yusuf Naçar

 • e 0

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto para piyasası 3500’ün üzerinde kripto parayla hızla tüm dünyada yaygınlaşıyor. Hali hazırda tüm dünyayı etkisi altına almış olan büyük coinler var fakat günler geçtikçe yeni coinler ortaya çıkıyor. Peki 2021 yılında hangi kripto para alınmalıdır? 2021’de hangi kripto para yükselir? 2021 yılında yatırım yapılabilecek en iyi kripto paralar!

Sizler için özenle hazırladığımız kripto para listesinde hem getiri potansiyeli yüksek hem de çok riskli olmayan güvenilir kripto paralar mevcuttur. Ayrıca uzun vadeli ve kısa vadeli yatırım yapabileceğiniz kripto paralara da yer verdik.

Gelecek Vaat Eden Kripto Paralar

1- Bitcoin (BTC)

Kripto para piyasası gemisinde kaptan köşkünün sahibini Bitcoin olarak düşünebilirsiniz. Piyasadaki çoğu altcoin özellikle fiyat açısından Bitcoin’deki değişimlere bağımlı şekilde hareket ediyor. Bitcoin neredeyse tüm kripto parasını etkiliyor. Hangi altcoin’lere yatırım yaparsanız yapın mutlaka portföyünüzde bir miktar Bitcoin bulundurmak mantıklıdır. Genel olarak sahip olduğunuz Bitcoin’in genel portföyünüze oranı düşük ise daha fazla risk aldığınızı söyleyebiliriz.

Bitcoin için 2021 ve ilerisinde 100.000 dolardan 300.000 dolara kadar çok geniş fiyat tahmin aralıkları mevcut. Bitcoin 20.000 doları aştıktan sonra tamamen yeni bir alana girdi. Dolayısıyla 20.000 dolar altında olduğu gibi net direnç ve destek noktaları belirlemek mümkün değil. Ancak bu fiyattan sonra yeni iniş çıkış alanı 30.000-40.000 dolar arası olacaktır.

2- Ethereum (ETH)

Kripto para piyasasında Bitcoin’den sonra en büyük coin Ethereum. Ethereum 2018 yılında 1372 dolara kadar yükseldi ve ardından 84-100 dolar civarına kadar düşerek devasa bir geri çekiliş ile en büyük kaybı yaşan kripto paralardan biri oldu. Bitcoine göre daha enerjik bir piyasaya sahip olmasından dolayı 2021 yılında Bitcoinden daha fazla gelir sağlayabilir.

Ethereum genel olarak hızlı yükselişler yaşayabilen, getiri potansiyeli yüksek bir coin. Piyasa üzerindeki yerini de dikkate alırsak güvenilirdir ve mutlaka portföyünüzde bulunması gereken bir coindir.

3 – Binance Coin (BNB)

Binance, hem dolar bazında hem de Bitcoin ve Ethereum karşısında son zamanlarda en iyi performansı gösteren kripto paralardan biridir. Binance Coin (BNB) temelde sadece bir kripto para borsası coin’i olsa da Binance’in işlem hacmi ve farklı girişimleri sayesinde çok iyi yerlere geldi.

Son zamanların en fazla satış hacmi artışına sahip olan Binance Coin 2021 Yılında Yatırım Yapılabilecek En İyi Kripto Paralardan biri olarak sayılıyor.

4 – Polkadot (DOT)

Polkadot, Ethereum’un kurucularından biri olan Gavin Wood tarafından kurulan bir projedir. Polkadot, proje olarak oldukça dikkat çekici. Fakat Polkadota listemizde yer vermemizin asıl nedeni coin’in şu an piyasadaki yeri, işlem gördüğü borsalar ve arkasındaki ekip.

Kağıt üzerinde proje ve amaçları ne kadar ilgi çekici gözükse de projenin kaderini arkasındaki ekibin becerisi ve coin’in piyasada ne kadar tutulduğu belirliyor. Bu açıdan şimdiden ilk onda olan Polkadot (DOT) coin projenin gelişmesi ile iyi yükselişler yaşayacaktır. Polkadot’u Ethereum’a ek olarak portföyünüzde değerlendirebilirsiniz.

5 – Cosmos (ATOM)

Cosmos, blockchain geliştirilmesi ile ilgili en öne plana çıkan kripto paralar biri haline geldi. ATOM temelde farklı blockchain’ler ile uyumluluğa ve hıza yönelik geliştirme araçları sunan bir proje.

Cosmos (ATOM) şu an kripto para piyasasında 23. sıradadır. Projenin piyasadaki yeri düşünülürse Cosmos (ATOM) 2021’de yatırım yapılabilecek en iyi kripto paralardandır.

6 – Ripple (XRP)

XRP uzun yıllardır kripto para piyasasında olan ve en popüler kripto paralardan biri. XRP, Bitcoin ve Ethereum ile beraber halihazırda piyasadaki en büyük kripto paralardan biri. Satış hacmi de bi hayli yüksek. Son zamanlarda yaşadığı düşüşleri ve sorunları 2021 yılında atlatıp artışa geçeceği tahmin ediliyor.

7 – Chainlink (LINK)

Chainlink uzun vadeli incelediğimizde kripto paralar piyasasındaki en başarılı kripto paralardan biridir. Kripto para piyasasında şu an ilk sıralarda bulunan birçok coin ilk çıktığında bile yüksek piyasa değerine sahip oluyor.

Chainlink’in mevcut başarısı ve potansiyeli düşünülürse LINK token 2021 yılında da büyümeye devam edecektir. 2021 yılı için iyi bir yatırımdır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli